Psycholog Berlin


Informacje

Dodany: 2019-06-10
Kategoria: Firma

Tagi dla artykułu

biznes

foto
Szkoła jazdy Zabrze

foto
macbook warszawa


Psycholog Berlin

Oferujemy naszym klientom skuteczną pomoc z zakresu psychoterapii i psychologii. Stanowimy zespół psychologów i psychoterapeutów, którzy pracują w podejściu . Ośrodek psychoterapii stworzony został w rezultacie współpracy pięciu psychoterapeutów, których łączy przyjaźń i zamiłowanie do rozpowszechniania oraz udostępniania plusów wynikających z psychoterapii większej grupie odbiorców. Tworzymy profesjonalne i bezpieczne miejsce, gdzie klienci mogą poczuć się komfortowo i mogą cieszyć sie pełnią możliwości płynących z terapii.

Nasza oferta

W ofercie naszego ośrodka klient znajdzie pomoc psychoterapeutyczną i psychologiczną. Świadczymy eksperckie konsultacje psychologiczne, dzięki którym identyfikowany jest problem, z którym zmaga się pacjent , znajdowane są najbardziej efektywne rozwiązania i dobierana jest najlepsza forma pomocy psychologicznej, którą najczęściej są konsultacje psychoterapeutyczne. Oferujemy naszym pacjentom najwyższej jakości pomoc w formie psychoterapii indywidualnej, grupowej, par i małżeńskiej, rodzin oraz psychoterapii uzależnień. Przeprowadzamy równiez warsztaty psychologiczne i rozwojowe.

Die psycholog w Berlinie cena Mitte Praxis

Linienstr.130

10115 Berlin

tel. 015257601317

Psychoterapia to część nurtu psychoterapii humanistycznej, opisującej człowieka jako posiadającą możliwość wyboru, świadomą jednostkę, która kreuje rzeczywistość, nadając sens życiu i kierując nim. Pracujemy w nurcie psychologii humanistycznej, dlatego dajemy naszym pacjentom możliwości sprzyjające samorealizacji i rozwojowi oraz pomoc w rozumieniu swoich potrzeb i oczekiwań w stosunku do świata i siebie samego. Psychoterapia skupia się na tym, co dzieje się tu i teraz oraz pozwala uświadomić, że przyszłości jeszcze nie ma, a przeszłość już nie istnieje. Dzięki akceptacji swoich doświadczeń życiowych zaczynamy rozumieć to, co naprawdę czujemy. Osoba staje się zdolna do zmian i kontrolowania swojego życia poprzez świadomość i odpowiedzialność za samego siebie. Ważna jest również relacja między psychoterapeutą, a klientem którą określa się mianem ludzkiego spotkania, wypełnionego szacunkiem do wewnętrznego świata drugiej osoby.

W myśl psychoterapii klient ma wystarczający potencjał, aby poradził sobie z wszystkimi spotkanymi problemami. Skontaktuj się z Ośrodkiem Psychoterapii , abyśmy mieli możliwość pomóc Ci poznać Twoje szczęście i wspierać Cię przy Twoim osobistym rozwoju. Zapraszamy!

Najnowsze artykuły:

Top